סיום הש"ס תלמוד ירושלמי - הרב משה יוחאי רז שליט"אאמש התקיים מעמד אדיר של סיום הש"ס תלמוד ירושלמי אשר נלמד על ידי הגאון הרב משה יוחאי רז שליט"א רב ק"ק תפילה למשה – שכונת נאות יצחק, לוד. ובנו של הגאון הגדול רבי אלעזר זאב רז שליט"א ראש מוסדות פלא יועץ.


במעמד השתתפו ונשאו דברים במעלת הסיום וכן ציינו את העשיה הנפלאה של הרב משה יוחאי רז שליט"א בעיר לוד. אביו הגאון רבי אלעזר זאב רז שליט"א, הגאון רבי חיים רבי שליט"א ראש מוסדות עטרת חכמים, חולון. הגאון הרב יצחק מוזגורשוילי שליט"א רב שכונת שרת, לוד. הגאון רבי שמעון ביטון שליט"א רב שכונת גני יער, לוד. הגאון הרב חיים שמילה שליט"א רב קהילה בעיר. הגאון רבי אהרן זכאי שליט"א. ראש עירית לוד עו"ד מר יאיר רביבו הי"ו, וסגניו וחברי מועצת העיר. ראש העיר העלה על נס את פעלו הגדול של הרב רז ואמר שמרגישים שינוי של ממש בעיר מאז בואו של הרב לפני כשנתיים. כן שיבח את אביו הגר"א רז ואמר כי יפה כח הבן בזכות כח האב.
במעמד השתתפו בני קהילת תפילה למשה בשכונה ומאות מתושבי לוד ומחוצה לה.
כמו כן נודע כי הגאון הגדול רבי יעקב חיים סופר שליט"א ראש ישיבת כף החיים, היה אמור להשתתף באירוע, אך עקב חולשה נאלץ לוותר על השתתפותו, ושלח את ברכותיו.
מרן הגר"ע יוסף בסיום הש"ס תלמוד בבלי של הרב רז

בפתיחת המעמד סיפר המנחה על סיום הש"ס תלמוד בבלי שעשה הגרמ"י רז שליט"א בבחרותו, במעמד מרן הגאון רבנו עובדיה יוסף זצוק"ל. ובהשתתפות הראש"ל הגאון רבי שלמה משה עמאר שליט"א והראש"ל הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א, הגאון רבי חיים ביתן שליט"א הרב הראשי לתוניס, וכן אביו הגאון רבי אלעזר רז שליט"א. הוא ציין כי מרן הגר"ע זי"ע התרגש מאד במעמד הסיום, ואמר בפני מאות המשתתפים כי יש לו נחת לראות את בנו של אחד מתלמידיו המובהקים שזוכה לסיים את הש"ס, וכך הוא זוכה ליהנות מפירות השקעתו במשך השנים.
הגאון רבי אלעזר רז שליט"א

הגאון רבי חיים רבי שליט"א
הגאון רבי אהרן זכאי שליט"א
הגרמ"י רז בשעת הסיום
הגר"ח רבי והגר"א רזראש העיר עו"ד יאיר רביבו הי"ותגובה 1:

  1. יפה מאד
    יגדיל תורה ויאדיר
    אני מקנא בהגר"א רז שליט"א

    השבמחק

תגובתך התקבלה, בתודה מערכת ניהול האתר